Budujeme silné prepojenia

Spoločnosť CETIN Networks, s.r.o. je popredným  poskytovateľom telekomunikačnej infraštruktúry na Slovensku.
 

Scroll
template

O nás

Spoločnosť CETIN Networks, s.r.o. vlastní a prevádzkuje infraštruktúru telekomunikačnej siete, ktorá pôvodne patrila spoločnosti O2 Slovakia, s.r.o.


Od 1.1.2024 spoločnosť O2 Networks, s.r.o. zmenila obchodné meno na CETIN Networks, s.r.o.

Naše služby

 Našou kľúčovou službou sú mobilné siete najnovšej generácie: Moderné mobilné siete spôsobili revolúciu v spôsobe, akým sa v dnešnej digitálnej dobe pripájame a komunikujeme. S príchodom technológií, ako sú 4G a 5G, sa mobilné siete stali rýchlejšími, spoľahlivejšími a schopnými spracovať obrovské množstvo dát. Zavedenie sietí malých buniek a pokročilých anténnych systémov zabezpečuje rozsiahle pokrytie a lepšiu silu signálu aj v husto obývaných oblastiach. 

Spoločenská zodpovednosť

Cieľom CETIN Networks, s.r.o. je poskytovať udržateľnú konektivitu, ktorá prináša sociálne, environmentálne a obchodné výhody ľuďom, firmám a spoločnosti. Náš obchodný model nám umožňuje poskytovať služby v husto obývaných mestách a obciach, aj v odľahlých komunitách bez kompromisov, pokiaľ ide o bezpečnosť siete.

Stiahnite si detailný ESG report PPF Telecom Group a dočítajte sa viac o našich cieľoch: https://www.ppftelecom.eu/sustainability

Náš vlastník

Skupina PPF bola založená v roku 1991 v Českej republike a je medzinárodnou investičnou skupinou, ktorá pôsobí v 25 krajinách Európy, Severnej Ameriky a Ázie. Hlavnými oblasťami podnikania sú telekomunikácie, médiá, finančné služby, elektronický obchod, nehnuteľnosti, strojárstvo a biotechnológie. Našou prioritou je zhodnocovať spoločnosti prostredníctvom investícií do inovácií, nových technológií a kvalitného riadenia. Vytvárame hodnotu nielen pre akcionárov, ale aj pre spoločnosť.